Projekt EVVOLUCE - na úvodní stránku Anglická verze Německá verze Projekt EVVOLUCE - na úvodní stránku
otevřít galerii

Vyhodnocené soutěže

animace - hlouček

Dětská práce

vyhlášení výsledků soutěže

Příspěvky do soutěže Dětská práce v kategoriích plakát a prezentace bylo možné zasílat od 1. ledna do 31. května 2012.
Plakát měl srozumitelným a poutavým způsobem vyjadřovat, že je dětská práce nepřípustná.
Prezentace mohla být zhotovena v aplikaci MS PowerPoint, nebo SmartBoard Notebook. Soutěž byla určena pro týmy žáků šestých až devátých ročníků ZŠ a primy až kvarty víceletých gymnázií.

Záludné WC

vyhodnocení soutěže pro tvořivé

Soutěž o nejlepší vtip, ve kterém hraje roli WC, toaleta, prostě záchod, a to v kategoriích: Anekdota a Kreslený vtip, byla vyhlášena pro všechny Základní školy Ochranou fauny ČR v rámci projektu Evvoluce od 1. listopadu 2011 do 31. ledna 2012. Soutěž byla určena pro žáky 8. a 9. tříd základních škol a tercie a kvarty víceletých gymnázií.

Kouzelný oříšek

vyhlášení výsledků soutěže

Soutěž Kouzelný oříšek byla vyhlášena pro všechny Základní školy Ochranou fauny ČR v rámci projektu Evvoluce od 1. září do 31. prosince 2011. Úkolem bylo nakreslit přání, které by mohl kouzelný oříšek skrývat, nebo jak by mohl oříšek vypadat.

Novinářská kachna

vyhlášení výsledků soutěže

Od 1. 9. -30. 11. 2011 probíhala literární soutěž, v rámci projektu Evvoluce neboli Environmentální výchova a průřezová témata na klíč, na téma „Novinářská kachna“, pořádaná Centrem ekologické výchovy Ochrany fauny ČR, Farského 887, 390 02 Tábor.

Soutěž pro základní školy Ptáci a savci ČR 23.5.2011 na Jordánském nábřeží v Táboře

Environmentální vědomostní soutěže, pořádané Ochranou fauny ČR v rámci projektu Evvoluce, se celkem zúčastnilo 131 žáků z 11 různých základních škol.
Soutěžilo se ve třech kategoriích na osmi stanovištích. Žáci s nadšením plnili soutěžní úkoly z říše zvířat. Kromě klasické „poznávačky“ byly připraveny otázky týkající se etologie jednotlivých živočišných druhů či jejich výskytu.

FOTOSOUTĚŽ na téma Svět za okenním sklem

Fotografickou soutěž, v rámci projektu Evvoluce neboli Environmentální výchova a průřezová témata na klíč, na téma „Svět za okenním sklem“, pořádalo Centrum ekologické výchovy Ochrany fauny ČR, Farského 887, 390 02 Tábor. E-mail: ekocentrum@ochranafauny.cz, mobil: 731 738 225

Soutěž probíhala od 1. 1. do 30. 5. 2011. Do soutěže bylo zasláno celkem 192 fotografií od 75 autorů.

U NÁS V KOCOURKOVĚ!

vyhlášení výsledků soutěže

Soutěž probíhala od 1. 11. 2010 do 31. 1. 2011. Výtvarně literární soutěže Ideální kocourkovský starosta se zúčastnilo 72 žáků v I. kategorii a 68 žáků v II. kategorii. Do literární soutěže Kocourkovský vynález byly zaslány práce od 22 žáků v I. kategorii a od 44 žáků v II. kategorii. Jednotlivá díla byla vyhodnocena porotou odborného týmu lektorů projektu Evvoluce.

To se budeš bát

vyhodnocení literární a grafické soutěže

Soutěž probíhala od 15. 3. do 31. 5. 2010. Akce se zúčastnilo 24 žáků na téma děsivý komiks, 7 žáků na téma hororový fotoromán, 20 žáků na téma hrůzyplná báseň a 32 žáků na téma strašidelná pohádka, strašidelná povídka. Jednotlivá díla byla vyhodnocena porotou spolupracovníků OF ČR v čele s předsedkyní paní PhDr. Libuší Kolářovou – šéfredaktorkou Týdeníku Táborsko.

Vynálezy z PET lahví

vyhodnocení soutěže

Do soutěže se mohly přihlásit od 26.2. do 30.5. 2010 třídní kolektivy základních škol či příslušných ročníků víceletých gymnázií. Úkolem bylo z běžných plastových PET lahví vyrobit věc, která by sloužila k nějakému praktickému účelu, vymyslet název vynálezu, popsat jeho vlastnosti a funkci. Poté nafotit svůj výrobek a tým, který se na jeho výrobě podílel.

otevřít aktuality patička stránky
patička stránky evropský sociální font v ČR - otevřít www stránku evropská unie -  otevřít www stránku ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovi -   otevřít www stránku op  - vzdělávání pro konkurenceschopnost - otevřít www stránku