Projekt EVVOLUCE - na úvodní stránku Anglická verze Německá verze Projekt EVVOLUCE - na úvodní stránku
otevřít galerii

Pro učitele

animace - hlouček

Vítejte na stránkách projektu Evvoluce. Nacházíte se v sekci, která je určena odborné veřejnosti, a to především Vám - učitelům. Na tomto místě naleznete naše vlastní anotace průřezových témat, přehlednou nabídku seminářů pro učitele, podporu k výukovým balíčkům a diskusní fórum, kde budete moci s kolegy a se členy našeho týmu diskutovat nejen na téma RVP, ŠVP a průřezových témat.

Pokud se rozhodnete pro registraci, která je bezplatná a zabere Vám minimální množství času, budete moci využívat podporu těchto stránek v plném rozsahu. Registrace vám umožní především úplný přístup ke všem výukovým materiálům včetně metodik. Tyto materiály si budete moci stáhnout pro vlastní použití. Naleznete je v sekci Výukové balíčky.

Partnerské školy se představují v samostatné sekci. V těchto školách probíhá testování výukových balíčků dříve, než je nabídneme k širokému použití.

Sekce Hry je určena především dětem a studentům. Zde budou postupně přibývat zábavné aktivity ve formě her, soutěží a luštění. I pro Vás může být tato sekce využitelná, např. jako studna nápadů pro suplované hodiny, které mohou být pojaty odlehčenou formou, ale s edukativním akcentem.

Protože projekt zaměřený na kombinaci dvou průřezových témat do jednoho výukového bloku je unikátní a může vyvolávat spoustu Otázek, položili jsme je sami sobě a rovnou připojili vyčerpávající odpovědi. Doufáme, že budou zajímat i Vás.

V sekci Kontakty naleznete spojení na náš tým. Neváhejte nás kontaktovat! Sekce Odkazy přináší spojení na partnery projektu, spolupracující organizace a odkazy na důležité webové stránky.Podpořte projekt EVVOLUCE.cz umístěním reklamního banneru na váš web.
otevřít aktuality patička stránky
patička stránky evropský sociální font v ČR - otevřít www stránku evropská unie -  otevřít www stránku ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovi -   otevřít www stránku op  - vzdělávání pro konkurenceschopnost - otevřít www stránku